Rowerowy Potop Szwedzki 2018 oraz zwiedzania Zatoki puckiej

Szczegóły

Data i godzina Maj 19 '18
Czas zakończenia wydarzenia Maj 22 '18
Miejsce
Gdynia - Szwecja - i kto wie gdzie Nas oczy poniosą
Organizator Krulik

Uczestnicy:

Milena W.
Marek M.
Krulik
artur
Kryśka

Opis

Rowerowy Potop Szwedzki 2018 oraz zwiedzania Zatoki puckiej


Witajcie podróżnicy rowerzystki i rowerzyści - żeglarze nocnych wód.

Jak co roku, Ja wraz z Arturem, oraz z ekipą zeszłorocznej edycji chcielibyśmy zaprosić Was na Rowerowy Potop Szwedzki AZS oraz StenaLine. Najdogodniejszy dla Nas termin to 20.05.2018.
Przed wejściem na prom, które odbywa się w niedzielę o godzinie 19.00 mam pomysł na spędzenie dwóch dni w okolicach trójmiasta, jest pomysł ale nie ma szczegółów, gdy będą chętni to się pojawią i szczegóły. Najważniejsze w tym momencie to rezerwacji miejsc na promie. Dlatego bardzo proszę chętnych o nie czekanie do końca. Może zabraknąć miejsc na te popularniejsze terminy (red. cieplejsze), jak to poniżej jest zaprezentowane, najbardziej ekonomiczne to upchnięcie się w 4 osoby w kabinie :D. Ale nie jest to większym problemem chyba że nie lubi się imprezować lub jest się antropofobem. Generalnie tam się tylko śpi.

Poleć w serwisach:

Tablica

Kryśka
Luty 18 '18
Jedziemy z Arturem, ale tylko do Szwecji - spotkamy się na promie. Od piątku do niedzieli jesteśmy w Poznaniu na Pyrkonie.
artur
Luty 19 '18
Na nocleg proponujemy pensjonat Rewa w Rewie. Świetne położenie (tuż nad morzem) możliwość wynajęcia domku (ogrzewanie kominkiem)- domki są dwupiętrowe i spokojnie wystarczą nawet na 12 osób. Dwa razy byliśmy tam na rowerach - problem może być tylko z dojazdem -jeżeli przyjedziecie pociągiem to przejazd wymagał jazdy po dość ruchliwej trasie ( ale ostatni raz byliśmy 2 lata temu i trwały przygotowania do budowy ścieżki rowerowej z Gdyni do Rewy.Na nocleg proponujemy pensjonat Rewa w Rewie. Świetne położenie (tuż nad morzem) możliwość wynajęcia domku (ogrzewanie kominkiem)- domki są dwupiętrowe i spokojnie wystarczą nawet na 12 osób. Dwa razy...Zobacz więcej
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Luty 19 '18
A jaki jest plan dotarcia do 3-miasta i powrotu? Dobry pomysł pojechania tam wcześniej.
Mario
Luty 19 '18
Jak chcesz tańszej alternatywy to dla ok.7 osób bym znalazł miejsca w łóżkach, reszta karimaty w gratisie w Gdańsku-Osowie :)
Np. wyjazd TLK 19.30 w piątek z Wa-wy, lub szybciej.
Sobota rano statek 8.20 z Gda na Hel i na kołach Hel-Władek-Puck-Gdy-Gda ok. 90km.
Niedziela po śniadaniu wyjazd na kołach, zwiedzanie Gda/Sopot/Gdy wedle uznania i na ok 18-19 dojazd na prom.
Jak chcesz tańszej alternatywy to dla ok.7 osób bym znalazł miejsca w łóżkach, reszta karimaty w gratisie w Gdańsku-Osowie :)
Np. wyjazd TLK 19.30 w piątek z Wa-wy, lub szybciej.
Sobot...Zobacz więcej
Marek M.
Luty 25 '18
Jestem 'ZA' wycieczką. Gdzie Kruliku zapodziałeś na liście uczestników Artura?
Marek M.
Marzec 6 '18
Ojtam Ojtam - takie defetystyczne wieści że cena wzrosła :-) Rożnica 35 zł dotyczy dopłaty za kajutę w wyższym standardzie z oknem i debeściarskim widokiem na bezkresną morza toń (zwłaszcza nocą)
Lena
Maj 7 '18
Dzień dobry!! czy można się jeszcze dopisać do wycieczki? :) Miłego dnia :)
Musisz się zalogować aby dodać komentarz