Termy Uniejów i Browar Wiatr

Szczegóły

Data i godzina Marzec 17 '18
Czas zakończenia wydarzenia Marzec 18 '18
Miejsce
Uniejów
Organizator Bemiqu

Uczestnicy:

Marek M.
Neta
Bemiqu

Opis

Termy Uniejów i Browar Wiatr

Zapraszam już po raz kolejny do Uniejowa.

Tym razem wypad z założenia jest na sobotę/niedzielę. Wyjazd w sobotę rano, przyjazd do Uniejowa, kąpiele w Termach potem kolacja w Browarze Wiatr i wieczorna impreza integracyjna przy gitarze i świeczkach.

W niedzielę po śniadanku kolejny wypad na Termy, a około 15.00 wizyta w Młynie i obiad. 

Tak więc dwa razy odwiedzimy Termy podczas tego weekendu.Około 17.00 wyjazd w stronę domu.

Nocleg w sprawdzonej już przez nas kwaterze "Uniejów Port", w której mamy maksymalnie 12 miejsc noclegowych w pokojach 2-3 osobowych.

Koszt noclegu 50 zł/noc od osoby. Rezerwacja miejsca związana jest z wpłatą zaliczki na moje konto, które podam przez priv.

Uwaga 1 : Jako organizator jadę o 12.30 w sobotę do Uniejowa, prosto na Termy, gdzie zamierzam być od 15.00 do 19.00. Potem zajmuję kwaterę i o 20.00 lekka kolacja w Browarze Wiatr, potem impreza na kwaterze. Mam dwa miejsca w samochodzie dla tych, którym ta godzina na wyjazd pasuje.

Uwaga 2: istnieje możliwość wyjazdu wcześniej w sobotę np. o 10.00 i zajęcie kwatery wcześniej, jest też możliwość wyjazdu już w piątek po południu i dwóch noclegów w Uniejowie. Przy zgłoszeniu na imprezę koniecznie napiszcie , o której najchętniej byście wyjechali oraz czy dysponujecie samochodem. Dogrywam teamy samochodowe, aby nam wszystkim obniżyć koszty.


Poleć w serwisach:

Tablica

Marek M.
Luty 13 '18
Mam twórczą wenę aby do Uniejowa wyjechać w piatek (z 2 noclegami) i mieć do dyspozycji już na miejscu całą sobotę. Osobiście uważam za bardziej relaksujące i komfortowe czasowo piątkowe pławienie się w termalnych wodach niź w niedziele (przed wyjazdem) - choc jedno nie wyklucza drugiego w myśl zasady, że od przybytku (kąpieli) głowa nie boli:-) Na te okoliczność moge zapodać dzień urlopu.

Osoby chętne ręce w górę! Uprzejmie proszę o zachowanie obywatelskiego spokoju i nieprzepychanie się w kolejce. W samochodzie są jeszcze 4 wolne miejsca :-)
Mam twórczą wenę aby do Uniejowa wyjechać w piatek (z 2 noclegami) i mieć do dyspozycji już na miejscu całą sobotę. Osobiście uważam za bardziej relaksujące i komfortowe czasowo piątkowe pławienie się...Zobacz więcej
Bemiqu
Luty 17 '18
Jak zwykle czekamy na jednego odważnego pana, który lubi się taplać w cieplej wodzie...aby dołączył do naszej imprezy w Uniejowie...jakieś zwiększone męskie wsparcie przydałoby się , bo co prawda Marek dzielnie daje sobie radę jako jedyny singiel płci męskiej na tych uniejowskich imprezach, ale jeszcze za bardzo się do tego przyzwyczai...( do monopolu w tej kwestii)...Jak zwykle czekamy na jednego odważnego pana, który lubi się taplać w cieplej wodzie...aby dołączył do naszej imprezy w Uniejowie...jakieś zwiększone męskie wsparcie przydałoby się , bo co prawda Mare...Zobacz więcej
Bemiqu
Luty 20 '18
Mam jedno wolne miejsce, dla PANA lub PANI - kto pierwszy...ten lepszy !
Bemiqu
Marzec 7 '18
Mamy komplet do term.
Bemiqu
Marzec 13 '18
I oczywiście...nie mamy kompletu. sezon chorobowy na całego, więc jedna osoba nam się wycofała. Jeśli ktoś nabrał chęci na wypad to proszę pilnie o kontakt. Mamy też jedno wolne miejsce w samochodzie z Warszawy. Może być dla pana lub pani.
Musisz się zalogować aby dodać komentarz